Finanční služby a pojišťovny

Vy i vaši klienti v dokonalém bezpečí

Ujistěte se, že digitální klienti jsou těmi, za které se vydávají, pomocí ověřování, které snadno verifikuje jejich totožnost. Udržujte uživatele v kontaktu a zároveň je ověřujte prostřednictvím kanálu bez překážek, který není náchylný k útokům zvenčí, pomocí autentizace skrze push notifikace a nebo SMS, mobilní identity, biometrie, hlasu nebo aplikace WhatsApp.

Image alt text

Nastartujte digitální služby a snižte zátěž poboček

Od digitálních účtů po mobilní bankovní aplikace - prodej je především o načasování. A se správnou strategií digitální zákaznické zkušenosti můžete být u toho, když příležitost zaklepe na dveře. Pošlete správnou zprávu ve správný čas, abyste rychle obnovili pojistky, nabídli předschválené půjčky a mnoho dalšího.

Hero section image

Poskytněte klientům aktivní podporu v reálném čase

Proaktivní péče o klienty ukazuje vaši ochotu jít nad rámec. Pěstujte loajalitu klientů proaktivní podporou - poskytněte digitální pomoc při ztrátě nebo krádeži karty, nabídněte refinancování kontokorentních úvěrů - a udělejte něco navíc.

Hero section image

Buďte s klienty v každém kroku jejich životního cyklu

Vynikající digitální zákaznická zkušenost závisí na personalizaci. Využijte svá bohatá data a poskytněte svým zákazníkům ty nejvhodnější produkty v každém kroku jejich životního cyklu a zvyšte LTV.

Hero section image

Přečtěte si naše tipy a triky

Máme za sebou desítky projektů a bohaté znalosti a zkušenosti, o které se neváháme podělit.

Kontaktujte nás

Chcete probrat využití komunikační platformy ve vaší firmě?