Marketing

Mnohem víc než jen e-mailová automatizace

Posilte své vícekanálové marketingové kampaně pomocí dynamické automatizace pro publikum, které se zaměřuje hlavně na mobilní zařízení. Spravujte mix kanálů SMS, e-mailu, chatovacích aplikací, RCS, WhatsApp, Viber, hlasu, zpráv z mobilních aplikací, webových push notifikací a mnoha dalších prostředků z jediné platformy.

Image alt text

Okamžitá automatizace pro skutečně chytré marketéry

Rozlučte se s opakovanými manuálními procesy. Zvyšte míru konverze vytvářením, plánováním a automatizací kampaní na základě chování zákazníků v minulosti. Od uvítacích sekvencí až po zprávy o zapojení a reaktivaci spouštěné událostmi - automatizujte a škálujte jakoukoli kampaň přes jakýkoli kanál.

Hero section image

Veďte zákazníky na jejich cestě, udržíte je déle

Oslovte potenciální zákazníky pomocí smysluplných zpráv v každé fázi zákaznické cesty, abyste zvýšili celoživotní hodnotu svých zákazníků. Zůstaňte v popředí zájmu a podporujte akce prostřednictvím automatizovaných, intuitivních vícekanálových kampaní.

Hero section image

Precizní zacílení pro vyšší konverze

Sledujte, jak se vaši zákazníci zapojují do každého kanálu a každé kampaně. Zjistěte, co funguje, analyzujte a opakovaně organizujte nejlepší strategie.

Hero section image

Přečtěte si naše tipy a triky

Máme za sebou desítky projektů a bohaté znalosti a zkušenosti, o které se neváháme podělit.

Kontaktujte nás

Chcete probrat využití marketingové platformy ve vaší firmě?